ÖVRIGT / Diverse / Bricka 4754189
nr 475 4189
Bricka
Ns/porslin, Dia50 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 juli 2007
kl 17:28:13
200 kr
200 kr